S radostí představujeme partnery Bohemie 2023

Oland Sport – evropská značka jejímž posláním je uspokojit potřeby všech sportovců, ať už trénují na světové úrovni nebo jen pro zábavu. Navíc tím nejekologičtějším možným způsobem s použitím ekologicky šetrných látek a materiálů. Díky spolupráci s mnoha národními týmy a kluby nejsou jejich produkty jen pouhé oblečení a doplňky. Díky nošení Oland se budete cítit součástí něčeho velkého se sloganem: trénovat tvrději, zlepšovat se! Kvalitu jejich produktů budou moci ocenit i nejúspěšnější závodníci letošní Bohemie při závěrečném vyhlášení vítězů.

Navíc Oland vytvořil speciální edici oblečení a doplňků s logem BOHEMIA ORIENTEERING! Ze široké škály produktů si vybere každý. Vyberte si na www.olandsport.com/bohemia5days ; v pokladně zvolte „delivery to events“ a zboží vám bude doručeno na místo závodu do Nového Boru. Užijte si to!

Salomon – světový výrobce sportovních potřeb, běžeckého a turistického oblečení a bot, lyžařských bot a oblečení a snowboarding pro muže, ženy a děti. Výrobky této společnosti udělají radost vítězům prvních čtyř etap Bohemie 2023.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomas Vacha. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.